Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 127

Radó Richárd: Pest-budai emlékek a XIX. századból. Bp., 1941, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói restaurált papírborító, félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19048.

Rufpreis:
2 000 HUF

19049.

Rufpreis:
2 800 HUF

Orbán Balázs: A Székelyföld leírása. I-II. köt. (Reprint kiadás, kísérőfüzettel). Bp., 1982, Helikon - Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott kiadói papírtokban.
19050.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kornis Péter: Színek, fények, Magyarország. Colors, Lights, Hungary. Farben, Licht, Ungarn. Nemeskürty István szövegével. A szerző, művész, Korniss Péter (1937-) Kossuth-díjas és Pulitzer-emlékdíjas fotográfus, fotóriporter által ALÁÍRT példány. [Bratislava], 2006, Slovart. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-melléklet nélkül. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, jó állapotban.
19051.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szakál Aurél (szerk.): Kiskunhalas almanach. Városismertető az ezredfordulós Kiskunhalasról. Kiskunhalas, 2002, Kiskunhalas Város Önkormányzata. 832 p. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, hátsó borító élén apró sérüléssel, előzéklapon apró szakadással.
19052.

Rufpreis:
1 800 HUF

19053.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rácz István: Hajdúnánás története. Hajdúnánás, 1973, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19054.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). Bp., 1978, Sport. Térkép-mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.
19055.

Rufpreis:
800 HUF

Börzsöny néprajza. Studia Comitatensia 5. Szerk.: Ikvai Nándor. Szentendre, 1977, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 800 példányban.
19056.

Rufpreis:
1 800 HUF
11

Felső-Tiszavidék. Szerk.: Kecskés Péter. Szabadtéri Néprajzi Múzeum Tájegységei 1. Szentendre, 1978. A Szabadtéri Néprajzi Múzeum kiadása. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált.
19057.

Rufpreis:
1 600 HUF

19058.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sándor P. Tibor (szerk.): Micsoda város! Karikatúrák a 125 éves Budapestről. A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteményének kiállítása. Bp., 1998. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19059.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF