Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3255998
19048
478
Books: Travelling, Local History
Radó Richárd: Pest-budai emlékek a XIX. századból. Bp., 1941, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói restaurált papírborító, félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2586545
19049
478
3254479
19050
478
Orbán Balázs: A Székelyföld leírása. I-II. köt. (Reprint kiadás, kísérőfüzettel). Bp., 1982, Helikon - Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott kiadói papírtokban. 3262720
19051
478
Kornis Péter: Színek, fények, Magyarország. Colors, Lights, Hungary. Farben, Licht, Ungarn. Nemeskürty István szövegével. A szerző, művész, Korniss Péter (1937-) Kossuth-díjas és Pulitzer-emlékdíjas fotográfus, fotóriporter által ALÁÍRT példány. [Bratislava], 2006, Slovart. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-melléklet nélkül. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, jó állapotban.
3195203
19052
478
Szakál Aurél (szerk.): Kiskunhalas almanach. Városismertető az ezredfordulós Kiskunhalasról. Kiskunhalas, 2002, Kiskunhalas Város Önkormányzata. 832 p. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, hátsó borító élén apró sérüléssel, előzéklapon apró szakadással.
3258152
19053
478
Palóczi Edgár: Báró Tóth Ferenc a Dardanellák megerősítője (1733-1793). Bp., 1916. Vörös Félhold Országos Bizottság. 2 + 1 t + 338 p. + 4 kih térkép. Kiadói kissé foltos egészvászon kötésben 3172141
19054
478
700
Rácz István: Hajdúnánás története. Hajdúnánás, 1973, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
3198338
19055
478
Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). Bp., 1978, Sport. Térkép-mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel. 3261334
19056
478
Börzsöny néprajza. Studia Comitatensia 5. Szerk.: Ikvai Nándor. Szentendre, 1977, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 800 példányban. 3207927
19057
478
Felső-Tiszavidék. Szerk.: Kecskés Péter. Szabadtéri Néprajzi Múzeum Tájegységei 1. Szentendre, 1978. A Szabadtéri Néprajzi Múzeum kiadása. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált.
3260460
19058
478
3256463
19059
478
Sándor P. Tibor (szerk.): Micsoda város! Karikatúrák a 125 éves Budapestről. A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteményének kiállítása. Bp., 1998. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF