Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 127

Mi Budapestünk sorozat 3 kötete:  Gerle János: Századforduló; A pénz palotái;  Kiss Katalin: Ipari műemlékek. Bp.,1993-2001,Budapest Főváros Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói papírkötések.
19060.

Rufpreis:
1 800 HUF

Barfus: Az elefántok hazájában. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Magyarra átdolgozta Kemény György. Gara Rikárd rajzaival. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Festett egészvászon kötésben. kopott borítóval, kijáró lapokkal.
19061.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Csepel-sziget körül. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 25. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1939, (Budapest Székesfőváros házinyomdája), 16 p.+ 2 (színes térképek) t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban, a címlap minimálisan foltos.
19062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ricordo di Pompei. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Négy nyelvű, olasz, francia, angol és német feliratokkal. Kiadói zsinórfűzött haránt-alakú papírkötés, foltos, 19 sztl. lev.
19063.

Rufpreis:
1 800 HUF

Törs Kálmán: Margit-sziget. 1872-es reprint kiadása. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés.
19064.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pest-budai városképek. Vál.: Cifka Péterné, Granasztói Pál, Seenger Ervin. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19065.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Budapesti Kirándulóhelyek. Bp., én., Panoráma. Kiadói papírkötésben.
19066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dénes István: Így láttam Afrikát. 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19067.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Mészáros Vince: Széchenyi István és a vízgazdálkodás. Bp., 1974, VIZDOK. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19068.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19069.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Gerle János: Századforduló. A mi Budapestünk. Bp., 1992, Városháza. Lugosi Lugo László fotóival. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón hajtásnyommal.
19070.

Rufpreis:
800 HUF

Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. Bp., é.n., Pfeifer Ferdinánd. 144 p. Buda vára térkép melléklettel. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, sérült borítóval, hátsó borító elvált.
19071.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF