Barfus: Az elefántok hazájában. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Magyarra átdolgozta Kemény György. Gara Rikárd rajzaival. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Festett egészvászon kötésben. kopott borítóval, kijáró lapokkal.