19067.
Beendet 478. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
700 HUF
1,90 EUR, 2,19 USD
Dénes István: Így láttam Afrikát. 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.