Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja.... https://www.darabanth.com/de/478-Fernauktion/478.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~297/Baktay-Ervin-Haromszektol-a-Himalajaig-Korosi-Csoma-Sandor-eletutja-Halalanak-szazadik~II3257565
3257565
19075
478
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Halálának századik évfordulójára írta - -. Bp., 1942. Vörösváry. Fekete-fehér képekkel. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza kötéssel.
: nk