Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 187

Kelet - A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy közlönye 35. évfolyam 5. szám 1950 május 1 + A munka éve - A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy főtitkári jelentése az 1947. évről, folttal, szakadással.
19284.

Rufpreis:
2 400 HUF

Miller's Antiques Checklist Furniture. London, 1991, Mitchell Beazley. 192 p. Angol nyelven Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban, angol nyelven. Átfogó kiadvány az antik bútorok témakörében, színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált.
19285.

Rufpreis:
2 400 HUF

19286.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bodley, John Edward Courtenay: Francziaország. I-II. köt. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. Bp.,1899-1900., MTA, XXXI+360 p.; VIII+574 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Müller-kötés, kissé kopott borítóval.
19287.

Rufpreis:
1 800 HUF

19288.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Ford.: Fülöp Zsigmond. Bp., 1927, Novák Rudolf és Társa, 472+(8) p.+ 5 (színes) t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
19289.

Rufpreis:
2 400 HUF

19290.

Rufpreis:
2 800 HUF

19291.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sugár Gusztáv: A néprádiótól a műholdas televízióig. Bp., é. n., Ajtósi Dürer Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. + Simándi Irén: Politika, társadalom, gazdaság a Magyar Rádióban 1953-1956. Bp., 2016, gondolat, papírkötés.
19292.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19293.

Rufpreis:
2 400 HUF

Philip Allen: Atlaszok atlasza. Ahogy a térképkészítő látja a világot. Atlaszok a Birminghami Központi Könyvtár Cadbury Gyűjteményéből. Ford.: Bíró Eszter. Bp., 1994., Budakönyvek. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19294.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga János (szerk.): Adalékok a CSEMADOK XII. országos közgyűléséhez 1977. 1977, h.n., CSEMADOK KB Titkársága. 116 p. Kiadói félvászonkötés.
19295.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF