Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 187

Szekeres-Varsa Vera: Szalamandra. Egy élet a Gestapóval és az ÁVÓ-val szemben. Bp., 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés.
19308.

Rufpreis:
1 400 HUF

Búvópatakok. A két világháború között baloldali folyóiratok szerkesztőinek, munkatársainak emlékezései. Gyűjtötte, és sajtó alá rendezte: M. Pásztor József. Irodalmi Múzeum. Bp., én., Irodalmi Múzeum - Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
19309.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1946 A fasiszta, szovjetellenes, antidemokratikus sajtótermékek III. sz. jegyzéke. Bp., 1946, Magyar Miniszterelnökség Sajtóosztálya (Szikra-ny.), 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
19310.

Rufpreis:
800 HUF

Hóbor József: Három nap, két év - egy élet. A szerző, Hóbor József történész által DEDIKÁLT! Zalaegerszeg, é.n., Europe Vison Bt. 48 p. Szerencsé Rudolf (1927-1997), 1956-ban a forradalom egyik szereplője Zalaegerszegen. Kiadói papírkötés.
19311.

Rufpreis:
800 HUF

Márkus Zoltán: Himnusz az alagútban. Veszprém, 2002, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19312.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Ildikó: A pártállam gyermekei. Tanulmányok a magyar politikai szocializációról. Bp., 2000, Hatodik Síp Alapítvány, Új Mandátum Könyvkiadó. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19313.

Rufpreis:
800 HUF

Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. [Kossuth Ferenc]. Bp., [1944], Fővárosi Könyvkiadó, 187+(5) p.+ 10 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón és a gerincen kis sérüléssel, kopással.
19314.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Imrédy-per. A vád, a vallomások és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1945, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, borító apró szakadásokkal és apró foltokkal.
19315.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó táblák. Bp., Corvina, 1981. Kiadói vászonkötésben, kiadói papír védőborítóval.
19316.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Szálasi per. Szálasi, Szöllősi, Csia, Gera, Vajna, Beregfy, Kemény bűnügyének főtárgyalása és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1946, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, néhány kevés lap szélén apró sérülésekkel.
19317.

Rufpreis:
1 800 HUF

Buda visszafoglalása 250-ik évfordulójának emlékkiállítása. Leíró lajstrom. Bp. 1936, Iparművészeti Múzeum - (Pátria). 109 l., 2 lev., XV t. (fekete-fehér képek). Kiadói papírkötésben. sérült gerinccel, borítóra címke ragasztva,
19318.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horváth János: Nógrád megye követutsításai az 1825-ös országgyűlésre. 17p. é. n. Összekapcsolt papírlapok. Jó állapotú.
19319.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF