Búvópatakok. A két világháború között baloldali folyóiratok szerkesztőinek, munkatársainak emlékezései. Gyűjtötte, és sajtó alá rendezte: M. Pásztor József. Irodalmi Múzeum. Bp., én., Irodalmi Múzeum - Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
1946 A fasiszta, szovjetellenes, antidemokratikus sajtótermékek III. sz. jegyzéke. Bp., 1946, Magyar Miniszterelnökség Sajtóosztálya (Szikra-ny.), 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
Hóbor József: Három nap, két év - egy élet. A szerző, Hóbor József történész által DEDIKÁLT! Zalaegerszeg, é.n., Europe Vison Bt. 48 p. Szerencsé Rudolf (1927-1997), 1956-ban a forradalom egyik szereplője Zalaegerszegen. Kiadói papírkötés.
Szabó Ildikó: A pártállam gyermekei. Tanulmányok a magyar politikai szocializációról. Bp., 2000, Hatodik Síp Alapítvány, Új Mandátum Könyvkiadó. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. [Kossuth Ferenc]. Bp., [1944], Fővárosi Könyvkiadó, 187+(5) p.+ 10 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón és a gerincen kis sérüléssel, kopással.
Az Imrédy-per. A vád, a vallomások és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1945, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, borító apró szakadásokkal és apró foltokkal.
A Szálasi per. Szálasi, Szöllősi, Csia, Gera, Vajna, Beregfy, Kemény bűnügyének főtárgyalása és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1946, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, néhány kevés lap szélén apró sérülésekkel.