Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 187

Stolmár Aladár: Az én Csernobilom. Mi a gond az atomerőművekkel? A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2009, Silenos. Kiadói papírkötés.
19320.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bokor Pál: Barack Obama szupersztár. A szerző, Bokor Pál (1942-) író, újságíró által Vince Mátyás (1946-), az MTI volt elnökének DEDIKÁLT példány! Bp., 2008, Atlantic Press. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19321.

Rufpreis:
1 400 HUF

Barabás Tibor: A szabadság magvetője. Zádor István rajzaival. Bp., 1951, Ifjúsági Könyvkiadó, 159 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel.
19322.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nicolae Ceausescu: Beszéd a magyar és a német nemzetiségű dolgozók tanácsának együttes plénumán. Bukarest, 1987, Politikai Könyvkiadó. 30+1 p. Kiadói papírkötés.
19323.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany László: A magyar emigráció mozgalmai. Hegedűs Géza bevezetésével és jegyzeteivel. Bp., é.n., Uj könyvtár. 116p. Kiadói papírkötésben, gerincen apró szakadással
19324.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arató Endre: A magyarországi nemzetiségek nemzeti ideológiája. Sajtó alá rendezte, az Utószót és a Források és irodalom c. fejezetet írta: Niederhauser Emil. Bp., 1983, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19325.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gheorghe Georgescu-Buzău: Bălcescu. Ford.: Jakab Ernő, Beke György, Vajda Béla. Bukarest, 1957, Állami Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 1550 példányban.
19326.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horthy Miklósné 1944-45. Bern Andrea előszavával. [Bp.],2015., Libri. Kiadói kartonált papírkötés.
19327.

Rufpreis:
1 600 HUF
14

John Hersey: Hirosima. Bp., 1947, Dante. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
19328.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lestyán Sándor: Az ismeretlen Táncsics. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 16. Bp.,(1945.), ,,Budapest" Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet, 1 (duplaoldalas címkép) t.+ 83+3 p. 25 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, sérültt gerinccel, a hátsó borító javított, kopott és kissé sérült borítóval.
19329.

Rufpreis:
1 000 HUF

19330.

Rufpreis:
5 000 HUF

E. A. Chalikova - A. H. Chalikova: Altungarn an der Kama und im Ural (Das Gräberfeld von Bolschie Tigani). Régészeti Füzetek Ser. II. No. 21. Bp., 1981, Magyar Nemzeti Múzeum.
19331.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF