A vidék forradalma 1956. I. köt. Szerk.: Szakolczai Attila és Á. Varga László. Bp., 2003, 1956-os Intézet - Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
Toldy Ferenc: A magyar nemzeti irodalom története I. kötet. Pest, 1868. Emich. 187p. Félvászon-kötésben, volt könyvtári példány. Kis sérüléssel, jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
Felsőoktatási intézményeink kapcsolatai a 20. században. A 2020. november 12-én tartott konferencia előadásai. Szerk.: Lengvári István. Egyetem és társadalom 3. Pécs, 2021, PTE Egyetemi Levéltár. Kiadói papírkötés.
Széchenyi Ágnes: Pályaképek. Művelődéstörténeti metszetek a 20. századból. A szerző, Széchenyi Ágnes (1957-) irodalomtörténész, sajtótörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2015, Corvina - EKF Líceum Kiadó. Kiadói papírkötés.
Gyomai, Imre: Goebbels. Porte-parole du Nazisme. Avec une introduction de Raymond Manevy. Paris, (1945). Les Éditions Nagel (Imprimerie Bellernand, Fontenay-aux-Roses). 154 + [2] p. Egyetlen kiadás. A kötet első levelén régi, áthúzott tulajdonosi bejegyzés. Friss helyzetértékelés a német propagandaminiszterről. (Documents Contemporains.) Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Felvágatlan példány.