Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 187

A vidék forradalma 1956. I. köt. Szerk.: Szakolczai Attila és Á. Varga László. Bp., 2003, 1956-os Intézet - Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
19368.

Rufpreis:
1 600 HUF

19369.

Rufpreis:
2 000 HUF

19370.

Rufpreis:
1 000 HUF

Seebergi Sasyvári Zoltán: Egy konszolidálási kísérlet a 18. században. A Seeberg-bizottság tevékenysége. Bp., 2006, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19371.

Rufpreis:
1 000 HUF

Trianoni Szemle évkönyv. 2015. Főszerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2015, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötés, azonosítatlan ajándékozási sorokkal (dedikált?)
19372.

Rufpreis:
800 HUF

19374.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19375.

Rufpreis:
1 400 HUF

19376.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dizseri Eszter: Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk. - -. A szerző, Dizseri Eszter (1937-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1994, Kálvin János Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
19377.

Rufpreis:
1 800 HUF

19378.

Rufpreis:
2 400 HUF

19379.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Szerk.: Gyarmati György. A Történeti hivatal évkönyve (1999.), Debrecen, 1999, Alföldi Nyomda RT. Papírkötés.
19380.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF