Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 187

19381.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19382.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bogdán István: Régi magyar mulatságok. Bp., 1978. Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval
19383.

Rufpreis:
1 400 HUF

19384.

Rufpreis:
800 HUF

19385.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kardos Tibor: A magyarság antik hagyományai. Pantheon-Tanulmányai 5. Bp., 1942, Pantheon-Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
19386.

Rufpreis:
1 000 HUF

Anonymus: A néppártról. Röpirat. Bp., 1895. Grill K. 32p. Kiadói papírborítóval
19387.

Rufpreis:
1 200 HUF

19388.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

19389.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sarkaiban fém veretekkel, gerince aranyozott címfelirattal pótolt, régi intézményi bélyegzőkkel, címlap hátoldalán korabeli névbejegyzésekkel.
19390.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kerék Mihály: A magyar földkérdés. A szerző, Kerék Mihály (1902-1990) szociográfus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
19391.

Rufpreis:
2 800 HUF

19392.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF