Tóbiás Áron (szerk.): In memoriam Nagy Imre. Emlékezés egy miniszterelnökre. Bp., 1989, Szabad Tér. 2. bővített kiadás. Külön kártyán Koltay Gábor (1950-) Balázs Béla-díjas (1985) filmrendező, színigazgató, érdemes művész, a Szabad Tér Kiadó igazgatójának autográf aláírása. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel, néhány kevés lap tetején apró gyűrődéssel.
Shelley Klein: The Most Evil Secret Societies in History. New York, 2005, Barnes & Noble. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
A magyar élelmiszeripar története (szerk.: dr. Kirsch János, dr. Szabó Loránd, dr. Tóth-Zsiga István). Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval.
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sarkaiban fém veretekkel, gerince aranyozott címfelirattal pótolt, régi intézményi bélyegzőkkel, címlap hátoldalán korabeli névbejegyzésekkel.
Kerék Mihály: A magyar földkérdés. A szerző, Kerék Mihály (1902-1990) szociográfus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.