Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 67

3 db - Jécsai László: Sziklakert. + k. Györffy Jenő: Konyha- és virágoskert kártevői + Jécsai László: Szobanövények. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1938, 1939 Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
20024.

Rufpreis:
2 400 HUF

20025.

Rufpreis:
10 000 HUF

Borsódy Mihály: Epizódok a cukrász ipartestületek történetéből. Bp., 2000., Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestülete. Kiadói kemény-kötés. + Cukrásztörténelem. Emlékezés a Cukrász Ipartestület centenáriumán. Összeáll.: dr. Csapó Katalin. Bp., 2006, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum, 15+1 p. Kiadói papírkötés.
20026.

Rufpreis:
1 600 HUF

Palocsay Rudolf: Virágnemesítési kísérleteim. Bukarest, 1960, Mezőgazdasági és Erdészeti Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20027.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szőlő és gyümölcs rendszeres védelme. Agro készítmények. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20028.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20029.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Kalmár Zoltán - Dr. Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
20030.

Rufpreis:
2 000 HUF

20031.

Rufpreis:
1 600 HUF

20032.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Fornády Elemér - Zombory Bertalan: A bor kezelés és a bortörvény magyarázata. (A rádiótanfolyam bővített és átdolgozott anyaga.) Az előadásokat írták: I-VII. - -. VIII. Dr. - -. Bp.,1941,"Pátria", 132 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20033.

Rufpreis:
1 800 HUF

Úriasszony háztartása. Szerk.: Szegedy-Maszák Aladárné - Stumpf Károlyné. Bp., 1934., Asszonyok Könyvtára Kiadóhivatala. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20034.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

Vetőmagtermesztők Kiskönyvtára 5 darab füzete: szarvaskerep, paradicsom, bab, paprika, sárgarépa petrezselyem. Papírkötés.
20035.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF