Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3200717
20060
478
Books: Gastronomy and Gardening
Dr. Szabó Zoltán: A szobai növények élete és gondozása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 6. Bp., 1928., Kir. M. Természettudományi Társulat, 206+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben. 3201399
20061
478
Csiki László: Mezőgazdasági szakoktatásunk kialakulása, fejlődése és mai helyzete. Bp., 1943., "Pátria". Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, szétvált kötéssel. 3105617
20062
478
Korszerű zöldségfajták a kiskertben. Szerk.: Tiborcz György. Bp., 1977. Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kopottas papírkötésben, kijáró lapokkal.
2743995
20063
478
Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Kiadói kartonált papírkötés. Bp., 1981., Közgazdasági és jogi könyvkiadó.
2743875
20064
478
2804288
20065
478
2985957
20066
478
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF