Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 67

Dr. Szabó Zoltán: A szobai növények élete és gondozása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 6. Bp., 1928., Kir. M. Természettudományi Társulat, 206+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben.
20060.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csiki László: Mezőgazdasági szakoktatásunk kialakulása, fejlődése és mai helyzete. Bp., 1943., "Pátria". Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, szétvált kötéssel.
20061.

Rufpreis:
1 200 HUF

20062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Kiadói kartonált papírkötés. Bp., 1981., Közgazdasági és jogi könyvkiadó.
20063.

Rufpreis:
1 000 HUF

20064.

Rufpreis:
1 000 HUF

20065.

Rufpreis:
1 400 HUF

20066.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF