https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 67

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dunlop, Fuchsia: The Food of Sichuan Bloomsbury UK, 2019. 495p. Kiadói egészvászon kötésben, hibátlan állapotban. (Kínai, Szecsuán tartományi szakácskönyv számos illusztrációval. díjnyertes szakácskönyv)
1
20048.

Dunlop, Fuchsia: The Food of Sichuan Bloomsbury UK, 2019. 495p. Kiadói egészvászon kötésben, hibátlan állapotban. (Kínai, Szecsuán tartományi szakácskönyv számos illusztrációval. díjnyertes szakácskönyv)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dunlop, Fuchsia: Revolutionary Chinese cookbook. Recipes from Hunan province. London, 2006. Ebury press. 304p. Kiadói kartonált papírkötés, papír védborítóval, hibátlan állapotban. (Kínai, Hunan tartományi szakácskönyv)
1
20049.

Dunlop, Fuchsia: Revolutionary Chinese cookbook. Recipes from Hunan province. London, 2006. Ebury press. 304p. Kiadói kartonált papírkötés, papír védborítóval, hibátlan állapotban. (Kínai, Hunan tartományi szakácskönyv)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve. Bp., 1948., Földmívelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel.
1
20050.

Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve. Bp., 1948., Földmívelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Viotti, G. - Windischbauer, F.: Italienisch für Kellner, Köche und Hotelangestelle. München, 1961. Carl Gerber Verlag. 194 + [6] p. Első kiadás. Német-olasz gasztronómiai szótár és kifejezésgyűjtemény itáliai tartózkodásokhoz és munkavállaláshoz. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
1
20051.

Viotti, G. - Windischbauer, F.: Italienisch für Kellner, Köche und Hotelangestelle. München, 1961. Carl Gerber Verlag. 194 + [6] p. Első kiadás. Német-olasz gasztronómiai szótár és kifejezésgyűjtemény itáliai tartózkodásokhoz és munkavállaláshoz. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bibliográfia. Bibliography. 1950-1996. Szerk.: Erdősi Mária. Centenáriumi kiadvány.; Emlékkönyv. Memoirs. 1896-1996. Szerk.: Erdősi Mária, Szabó Attila. Centenáriumi kiadvány. Megjelent 1500 példányban. Kecskemét, 1996., F. M. Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet. Kiadói papírkötés.
1
20052.

Bibliográfia. Bibliography. 1950-1996. Szerk.: Erdősi Mária. Centenáriumi kiadvány.; Emlékkönyv. Memoirs. 1896-1996. Szerk.: Erdősi Mária, Szabó Attila. Centenáriumi kiadvány. Megjelent 1500 példányban. Kecskemét, 1996., F. M. Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Haladó gazdák útmutatója. A II. Gazdatiszti Továbbképző Tanfolyam előadásai. Szerk.: Faber György. Korszerű Mezőgazdasági Ismerettár II. Bp., 1942., Magyar Gazdatisztek Országos Egyesület,390+2 p.+4 t. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
1
20053.

Haladó gazdák útmutatója. A II. Gazdatiszti Továbbképző Tanfolyam előadásai. Szerk.: Faber György. Korszerű Mezőgazdasági Ismerettár II. Bp., 1942., Magyar Gazdatisztek Országos Egyesület,390+2 p.+4 t. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A mezőgazdasági haladás legújabb vívmányai. Szerk.: Faber György. Az 1940. évi gazdatiszti továbbképző-tanfolyam előadásai. Korszerű Mezőgazdasági Ismerettár I. köt. Bp., 1940., Magyar Gazdatisztek Országos Egyesülete, (Pesti Lloyd-ny.), 304 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a hátsó borító alsó sarkán hiánnyal, sérült gerinccel, a lapok alsó sarkain szamárfülekkel.
1
20054.

A mezőgazdasági haladás legújabb vívmányai. Szerk.: Faber György. Az 1940. évi gazdatiszti továbbképző-tanfolyam előadásai. Korszerű Mezőgazdasági Ismerettár I. köt. Bp., 1940., Magyar Gazdatisztek Országos Egyesülete, (Pesti Lloyd-ny.), 304 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a hátsó borító alsó sarkán hiánnyal, sérült gerinccel, a lapok alsó sarkain szamárfülekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Barbarits Lajos: A vetés gépesítésének kezdetei és elterjedése Magyarországon. Mezőgazdaságtörténeti tanulmányok 2. Bp., 1965, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 282 p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20055.

Barbarits Lajos: A vetés gépesítésének kezdetei és elterjedése Magyarországon. Mezőgazdaságtörténeti tanulmányok 2. Bp., 1965, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 282 p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hogyan készül a jó sütemény? Dr. Oetker receptkönyv. Kiadói papírkötés, sérült.
1
20056.

Hogyan készül a jó sütemény? Dr. Oetker receptkönyv. Kiadói papírkötés, sérült.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dlusztus Imre: Szepsy István. Magyar borászok. Pécs, 2004, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20057.

Dlusztus Imre: Szepsy István. Magyar borászok. Pécs, 2004, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szőlő és bor a kisgrafikákon. (Ex librisek és alkalmi grafikák). Szerk.: Semsey Andor. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 92 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés
1
20058.

Szőlő és bor a kisgrafikákon. (Ex librisek és alkalmi grafikák). Szerk.: Semsey Andor. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 92 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fradi szakácskönyv. Bp., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
20059.

Fradi szakácskönyv. Bp., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse