Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 67

20012.

Rufpreis:
2 000 HUF

Török Sándor - Mercz Árpád: Magyar borkultúra. 1997, Mezőgazda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20013.

Rufpreis:
2 400 HUF

20014.

Rufpreis:
1 800 HUF

Grábner Emil: Szántóföldi növénytermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági. 4. kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
20015.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1937, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
20016.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horn János: Ribiszke, köszméte, málna, szamóca termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1938, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
20017.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horn János: Alma termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1936, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
20018.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horn János: Körte termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1936, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
20019.

Rufpreis:
1 800 HUF

Osztrovszkyné Dr. Németh Ágnes: Folyékony gyümölcs készítése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1935, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
20020.

Rufpreis:
1 800 HUF

20021.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db - Dr. Sántha László: Szőlő kártevői. Növényvédelem és kertészet könyvtára. + Ébényi Gyula: A szőlő, gyümölcs, konyha és virágoskert trágyázása. 1934, 1937. Kiadói papírkötés, sérült borító.
20022.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db - Horn János: Törpegyümölcsfék és alakfák. + Dr. Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegségei. + Gyümölcs, zöldség a konyhában. Növényvédelem és kertészet könyvtára. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
20023.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF