Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258279
20012
478
Books: Gastronomy and Gardening
3257894
20013
478
Török Sándor - Mercz Árpád: Magyar borkultúra. 1997, Mezőgazda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3250973
20014
478
3258117
20015
478
Grábner Emil: Szántóföldi növénytermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági. 4. kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
3256390
20016
478
Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1937, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban. 3256393
20017
478
Horn János: Ribiszke, köszméte, málna, szamóca termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1938, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban. 3256394
20018
478
Horn János: Alma termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1936, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban. 3256396
20019
478
Horn János: Körte termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1936, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban. 3256399
20020
478
Osztrovszkyné Dr. Németh Ágnes: Folyékony gyümölcs készítése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1935, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban. 3244563
20021
478
3256359
20022
478
2 db - Dr. Sántha László: Szőlő kártevői. Növényvédelem és kertészet könyvtára. + Ébényi Gyula: A szőlő, gyümölcs, konyha és virágoskert trágyázása. 1934, 1937. Kiadói papírkötés, sérült borító.
3256384
20023
478
3 db - Horn János: Törpegyümölcsfék és alakfák. + Dr. Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegségei. + Gyümölcs, zöldség a konyhában. Növényvédelem és kertészet könyvtára. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF