Horn János: Körte termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1... https://www.darabanth.com/de/478-Fernauktion/478.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~305/Horn-Janos-Korte-termesztese-Novenyvedelem-es-kerteszet-konyvtara-1936-Novenyvedelem-es~II3256396
3256396
20019
478
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Horn János: Körte termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. 1936, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
: bt