Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 72

20216.

Rufpreis:
2 400 HUF

20217.

Rufpreis:
1 000 HUF

20218.

Rufpreis:
1 000 HUF

20219.

Rufpreis:
1 800 HUF

Haladó gazdák útmutatója. A II. Gazdatiszti Továbbképző Tanfolyam előadásai. Szerk.: Faber György. Korszerű Mezőgazdasági Ismerettár II. Bp., 1942., Magyar Gazdatisztek Országos Egyesület,390+2 p.+4 t. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
20220.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hoffmann - Wagner: Magyarország virágos növényei. Bp., 1988., ÁKV. Az 1903. évi kiadás reprint kiadása. Gazdag szövegközti, és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, műbőr-kötés, a kötet illusztrációként a borítóra ragasztott címke utólag az előzéklapra ragasztva.
20221.

Rufpreis:
2 000 HUF

A mezőgazdasági haladás legújabb vívmányai. Szerk.: Faber György. Az 1940. évi gazdatiszti továbbképző-tanfolyam előadásai. Korszerű Mezőgazdasági Ismerettár I. köt. Bp., 1940., Magyar Gazdatisztek Országos Egyesülete, (Pesti Lloyd-ny.), 304 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a hátsó borító alsó sarkán hiánnyal, sérült gerinccel, a lapok alsó sarkain szamárfülekkel.
20222.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barbarits Lajos: A vetés gépesítésének kezdetei és elterjedése Magyarországon. Mezőgazdaságtörténeti tanulmányok 2. Bp., 1965, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 282 p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
20223.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hogyan készül a jó sütemény? Dr. Oetker receptkönyv. Kiadói papírkötés, sérült.
20224.

Rufpreis:
1 600 HUF

A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza és Társa. 80 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítón hajtásnyomokkal, borító belsején és címlap tetején további kézzel írt receptekkel, helyenként foltos lapokkal.
20225.

Rufpreis:
1 600 HUF

20226.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dlusztus Imre: Szepsy István. Magyar borászok. Pécs, 2004, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
20227.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF