20217.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Az állami gazdaságok termelési ankétjai. 1958 Bábolna. Készült a bábolnai ankétok rövidített gyorsírói jegyzőkönyve alapján. [Bp.], 1959, FM. Állami Gazdaságok Főigazgatósága, 806 p. Kihajtható táblákkal. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben. Megjelent 2600 példányban.