Lajos Mari - Hemző Károly: 99 leves 33 színes ételfotóval.; 99 pizza és tészta 33 színes ételfotóval.; 99 krumplis étel 33 színes ételfotóval. Bp., 1989-1994., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap-Corvina.Negyedik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Fornády Elemér - Zombory Bertalan: A bor kezelés és a bortörvény magyarázata. (A rádiótanfolyam bővített és átdolgozott anyaga.) Az előadásokat írták: I-VII. - -. VIII. Dr. - -. Bp.,1941,"Pátria", 132 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1963, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 424 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet, 302 p. Átkötött egészvászon-kötés, a címlapon kis szakadással, az utolsó lapon ceruzás sorokkal.