Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 72

20240.

Rufpreis:
1 400 HUF

20241.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lajos Mari - Hemző Károly:   99 leves 33 színes ételfotóval.;  99 pizza és tészta 33 színes ételfotóval.;  99 krumplis étel 33 színes ételfotóval. Bp., 1989-1994., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
20242.

Rufpreis:
1 400 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap-Corvina.Negyedik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20243.

Rufpreis:
1 200 HUF

Úriasszony háztartása. Szerk.: Szegedy-Maszák Aladárné - Stumpf Károlyné. Bp., 1934., Asszonyok Könyvtára Kiadóhivatala. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20244.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fornády Elemér - Zombory Bertalan: A bor kezelés és a bortörvény magyarázata. (A rádiótanfolyam bővített és átdolgozott anyaga.) Az előadásokat írták: I-VII. - -. VIII. Dr. - -. Bp.,1941,"Pátria", 132 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20245.

Rufpreis:
2 800 HUF

Giovannini Rudolf: Útmutató gyógynövénygyűjtők és beváltók részére. Bp., 1945, Jupiter Könynyomdai Műintézet, 242+2 p. VI., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, szétvált könyvtesttel.
20246.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1963, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 424 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
20247.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet, 302 p. Átkötött egészvászon-kötés, a címlapon kis szakadással, az utolsó lapon ceruzás sorokkal.
20248.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tárgyik Sándor - Nagy László: Hidegkonyhai receptkönyv és technológia. Bp., 1963., Közgazdasági és Jogi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval.
20249.

Rufpreis:
1 800 HUF

20250.

Rufpreis:
1 800 HUF

20251.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF