20244.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Úriasszony háztartása. Szerk.: Szegedy-Maszák Aladárné - Stumpf Károlyné. Bp., 1934., Asszonyok Könyvtára Kiadóhivatala. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.