Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 72

Jarvis, D[eForest] C[linton]: A méz és más természetes készítmények. Egy orvos életműve: kísérletek és tanulmányok. Ford.: Szabados András. Bukarest, 1981, Apimonda. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
20228.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szőlő és bor a kisgrafikákon. (Ex librisek és alkalmi grafikák). Szerk.: Semsey Andor. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 92 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés
20229.

Rufpreis:
1 400 HUF

Osztrovszkyné Dr. Németh Ágnes: Folyékony gyümölcs készítése. Bp., 1935 , Növényvédelem és Kertészet. Kiadói papírkötés, kissé sérült 59p.
20230.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fradi szakácskönyv. Bp., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20231.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csoma Zsigmond: Nászéjszakák bora: a somlai. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20232.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ángyán János - D.-né Mittag Margit: A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. Dr. Ángyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával a Pécsi Erzsébet Tudományegyetem Belklinikájának gyakorlata alapján összeáll. D.-né Mittag Margit a belklinika diétás tanársegédje.  I.: A szív, a vérkeringés és a vese megbetegedéseinek étrendje. II.: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. III.: A lázas megbetegedések, a tuberkulózis, a vészes vérszegénység, a Bazedow-kór és az idült székrekedés étrendje, soványító és hízlaló étrend. IV.: A cukorbetegek étrendje. Bp.,(1933.),Singer és Wolfner Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen és borítón kopásnyomokkal, előzéklapon kisebb folttal, kissé laza kötéssel.
20233.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Szabó Zoltán: A szobai növények élete és gondozása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 6. Bp., 1928., Kir. M. Természettudományi Társulat, 206+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben.
20234.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csiki László: Mezőgazdasági szakoktatásunk kialakulása, fejlődése és mai helyzete. Bp., 1943., "Pátria". Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, szétvált kötéssel.
20235.

Rufpreis:
1 200 HUF

20236.

Rufpreis:
1 200 HUF

20237.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Kiadói kartonált papírkötés. Bp., 1981., Közgazdasági és jogi könyvkiadó.
20238.

Rufpreis:
1 000 HUF

20239.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF