Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 72

François Collombet - Jean-Paul Paireault: Grands et petits Vins de France. Préface en hommage á Jean Carmet. Paris, 1958., Éditions Hatier. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20192.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar borhagyományok, borivási szokások. Válogatott írások a magyar borkultúráról. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp., 2004, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20193.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hunyady Erzsébet, bánffyhunyadi: A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: - - -. Bp.,én. (cca 1930), Singer és Wolfner, XLIV+468 p. 6., átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és az elülső szennylap kijár, laza, kissé sérült fűzéssel.
20194.

Rufpreis:
2 800 HUF

Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, szerzői (Otthon Nyomda), 363 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró és részben kissé foltos lapokkal, néhány kevés lapon jegyzettel.
20195.

Rufpreis:
1 800 HUF

Most mit tegyek? 200 bevált hasznos tanács háziasszonyok részére. Összeáll.: Dr. Déry József. (Bp.), é.n. (cca 1930), Drogista Közlöny (Elek-ny.), 62+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
20196.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vincze Jenő (összeáll.):  Diétás konyha. Függelék: Vegetáriánus étrend. Budapest, [1933]. Dante-kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.) 240 p. Első kiadás. Vincze Jenő szakácskönyve betegségek szerinti rendben ajánl hathatós recepteket a lábadozóknak, illetve a betegeknek. A kötet végén a vegetáriánus étrend receptúrái. Példányunk fűzése laza. Horváth 1944. Fűzve, színes, illusztrált, sérült, enyhén hiányos gerincű kiadói borítóban.
20197.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp.,1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 350+2 p.+XXXIV t. (kettő színes.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, kissé sérült papír védőborítóban.
20198.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20199.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Kalmár Zoltán - Dr. Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
20200.

Rufpreis:
2 400 HUF

Palocsay Rudolf: Virágnemesítési kísérleteim. Bukarest, 1960, Mezőgazdasági és Erdészeti Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20201.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fák. Kertben, parkban és a szabad természetben. Ford.: Horánszky András. Földön, vízben, levegőben. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20202.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szőlő és gyümölcs rendszeres védelme. Agro készítmények. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20203.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF