20195.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, szerzői (Otthon Nyomda), 363 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró és részben kissé foltos lapokkal, néhány kevés lapon jegyzettel.