Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219423
22062
474
200000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) 14K mandzsettagomb-pár, jelzett, 3,3×1,2 cm, nettó: 10,5 g
3219418
22063
474
55000
Arany (Au) 14K szív alakú képtartó medál, jelzett, 2×2,5 cm, nettó: 2,8 g
3219432
22064
474
Arany (Au) 14K magyar címer medál, jelzett, 2,2×1 cm, nettó: 1 g 3219428
22065
474
120000
Arany (Au) 14K fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 5,9 g
3219441
22066
474
2200
Ezüst(Ag) 2 db jegygyűrű, jelzett, méret: 54, 56, nettó: 4,9 g 3222259
22067
474
650000
14K arany (Au) karkötő, 20 cm, 46,6 g 2890102
22068
474
150000
Arany (Au/14k) régi csiszolású gyémánttal ékített gyűrű, cca. 0,8ct, jelzés nélkül, m: 54, bruttó: 2,6g
3042855
22069
474
150000
Gyémánt 0,66ct rózsaszín, vegyes csiszolással I2 4,76x4,67x3,27 mm tanúsítvánnyal 3215729
22070
474
180000
Art deco ezüst (Ag) mokkás készlet 6 db csésze, aljjal., Magyar, XX. sz. eleje. SM mesterjeggyel Dianás jelzéssel, üveg betét nélkül 856g d: 11 cm
3215732
22071
474
65000
Szőlőmintás, áttört kínáló tál ezüst (Ag), Magyar, XX. sz. eleje. RT mesterjeggyel Dianás jelzéssel, 290 g 29x23 cm 3215522
22072
474
2 darab kristály váza, ezüst (Ag) talppal, egyik darab deformált, sérült. Jelzett, m: 18,5-23 cm 3218251
22073
474
24000
Ezüst (Ag) egy személyes evőeszköz készlet, ezüst késbakkal. Nettó 167g + ezüst nyelű kés Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF