Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 130

Arany (Au) 14K mandzsettagomb-pár, jelzett, 3,3×1,2 cm, nettó: 10,5 g
22062.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Arany (Au) 14K szív alakú képtartó medál, jelzett, 2×2,5 cm, nettó: 2,8 g
22063.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Arany (Au) 14K magyar címer medál, jelzett, 2,2×1 cm, nettó: 1 g
22064.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Arany (Au) 14K fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 5,9 g
22065.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst(Ag) 2 db jegygyűrű, jelzett, méret: 54, 56, nettó: 4,9 g
22066.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

14K arany (Au) karkötő, 20 cm, 46,6 g
22067.

Rufpreis:
650 000 HUF
1 761,52
2 031,25

Arany (Au/14k) régi csiszolású gyémánttal ékített gyűrű, cca. 0,8ct, jelzés nélkül, m: 54, bruttó: 2,6g
22068.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Gyémánt 0,66ct rózsaszín, vegyes csiszolással I2 4,76x4,67x3,27 mm tanúsítvánnyal
22069.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Art deco ezüst (Ag) mokkás készlet 6 db csésze, aljjal., Magyar, XX. sz. eleje. SM mesterjeggyel Dianás jelzéssel, üveg betét nélkül 856g d: 11 cm
22070.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Szőlőmintás, áttört kínáló tál ezüst (Ag), Magyar, XX. sz. eleje. RT mesterjeggyel Dianás jelzéssel, 290 g 29x23 cm
22071.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

2 darab kristály váza, ezüst (Ag) talppal, egyik darab deformált, sérült. Jelzett, m: 18,5-23 cm
22072.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) egy személyes evőeszköz készlet, ezüst késbakkal. Nettó 167g + ezüst nyelű kés
22073.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF