Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2972865
22000
474
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű, tűzzománc díszítéssel, jelzéssel, méret: 51, bruttó: 4,4 g 3221793
22003
474
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 51, bruttó: 2,5 g 3221790
22004
474
Ezüst(Ag) fantáziaszemes bokalánc, jelzett, h: 26,5 cm, nettó: 7,1 g 3218882
22005
474
Pudrié. Ezüst (Ag) jelzett, tükörrel br 62,86 g 8x6,5 cm 3218813
22006
474
Ezüst (Ag) hamuzós 2 db, egyik ragasztott Jelzett, 36,5 g 10x7,5 cm 3219459
22007
474
Ezüst(Ag) lapos pancer karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 2,7 g 3219445
22008
474
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 3 g 3219014
22009
474
Ezüst (Ag) kígyó mintás elöl dupla nyaklánc, jelzett 40 cm, 21 g
3219017
22010
474
Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc, és karkötő jelzett 9,62 g 3219013
22011
474
Ezüst (Ag) kis táska (5x6 cm, zsanérja sérült) és karperec. jelzettek, össz 43 g 3219533
22012
474
Ezüst(Ag) briós szemű nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 5,1 g 3219519
22013
474
2200
Ezüst(Ag) bordázott figaro nyaklánc, jelzett, h: 55 cm, nettó: 4,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF