Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3220255
22050
474
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) pitykegomb párban, Mesterjegyes 14,6 g d: 22 mm 3218805
22051
474
Ezüst (Ag) cigarettatárca. Jelzett, 119,5 g 8x10,5 cm 3220251
22052
474
13000
Ezüst (Ag) mokkás kanál. Jelzett 65,7 g 10 cm 3219412
22053
474
Ezüst (Ag) ékszerek. sérültek, javítani valók összesen 69,4 g 3219433
22054
474
95000
Arany (Au) 14K mintás fülbevalópár, jelzett, d: 1,9 cm, nettó: 5 g
3215786
22055
474
Ezüst (Ag) gyűrű, szintetikus kővel, jelzett, bruttó: 2,8 g 3219516
22056
474
Ezüst(Ag) csavart karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 2,5 g 3219509
22057
474
Ezüst(Ag) fantázia figaro nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 3,9 g 3219499
22058
474
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 2,6 g 3219496
22059
474
Ezüst(Ag) fonott, csavart, áttört nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 4,1 g 3219436
22060
474
Ezüst(Ag) 2 db mintás és áttört gyűrű, jelzett, méret: 56 és 59, nettó: 3,5 g 3219414
22061
474
180000
Arany (Au) 14K ovális cizellált karperec, jelzett, 6,9×5,6 cm, nettó: 9,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF