Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 130

Antik ezüst leveses kanál 87,5 g jelzett, BMF mesterjeggyel, 13 latos finomságjellel.
22038.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) fonott-csavart áttört nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 2,6 g
22039.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) "Bad Homburg" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 10,3 cm, nettó: 9,3 g
22040.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst(Ag) kerek nyelű mintás díszkanál, jelzett, h: 10,2 cm, nettó: 12,2 g
22041.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) "Schloss Bernstein" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 11,1 cm, nettó: 9,9 g
22042.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag) "Beograd" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 14,7 g
22043.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) ékszertartó kagyló plasztikus angyal nyéllel, jelzett, 12,5×7,5 cm, nettó: 40 g
22044.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Arany (Au) 14K bross emléktartó, jelzés nélkül, hiányzó tűvel, d: 3 cm, bruttó: 7,9 g
22045.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
25

Ezüst(Ag) vegyes tétel, 4 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 27, g
22046.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
16

Ezüst (Ag) cigarettatárca. Jelzett, 81 g 9x7,5 cm
22047.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) evőeszközök. kiskanál, desszert villa, kanál, össz 153 g jelzettek, mesterjegyesek XIX. sz. vége
22048.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) és ónix medál és fülbevaló szett. Jelzett d:12 mm, 10 mm
22049.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF