Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219268
22038
474
Jewellery and precious metal items
Antik ezüst leveses kanál 87,5 g jelzett, BMF mesterjeggyel, 13 latos finomságjellel.
3219591
22039
474
Ezüst(Ag) fonott-csavart áttört nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 2,6 g 3219624
22040
474
4200
Ezüst(Ag) "Bad Homburg" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 10,3 cm, nettó: 9,3 g
3219622
22041
474
5500
Ezüst(Ag) kerek nyelű mintás díszkanál, jelzett, h: 10,2 cm, nettó: 12,2 g
3219627
22042
474
4600
Ezüst(Ag) "Schloss Bernstein" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 11,1 cm, nettó: 9,9 g
3219629
22043
474
6500
Ezüst(Ag) "Beograd" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 14,7 g
3219631
22044
474
Ezüst(Ag) ékszertartó kagyló plasztikus angyal nyéllel, jelzett, 12,5×7,5 cm, nettó: 40 g
3220572
22045
474
Arany (Au) 14K bross emléktartó, jelzés nélkül, hiányzó tűvel, d: 3 cm, bruttó: 7,9 g 3220594
22046
474
3200
Ezüst(Ag) vegyes tétel, 4 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 27, g 3218809
22047
474
Ezüst (Ag) cigarettatárca. Jelzett, 81 g 9x7,5 cm
3218846
22048
474
Ezüst (Ag) evőeszközök. kiskanál, desszert villa, kanál, össz 153 g jelzettek, mesterjegyesek XIX. sz. vége 3219954
22049
474
Ezüst (Ag) és ónix medál és fülbevaló szett. Jelzett d:12 mm, 10 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF