Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 130

Ezüst (Ag) egy személyes evőeszköz készlet, ezüst késbakkal. Nettó 167g + ezüst nyelű kés
22074.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1899, London, James Chesterman & Co. ezüst (Ag) szószos edény. Jelzett, mesterjegyes, címeres, 17x11 cm, nettó: 230g
22075.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

1921, London, Charles & Richard Comyns ezüst (Ag) tejkiöntő. Jelzett, mesterjegyes, m: 10 cm, nettó: 355g
22076.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) tárca, belül aranyozással, jelzett, bruttó: 198g
22077.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Keresztelő evőeszköz készlet. Ezüst (Ag), Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, díszdobozban. nettó 103 g
22079.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst (Ag) gyűrűk, nyaklánc, karlánc, jelzett, bruttó: 25,5 g
22080.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
20

Ezüst(Ag) tejkiöntő, jelzett, m: 8,5 cm, nettó: 188 g
22081.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

22082.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

22083.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

22084.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22085.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

22086.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF