Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3142746
10726
474
Szlabey Zoltán, Zlutain (1956-): Forgás III., 2008. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/5 számozással. 35x35 cm
3219617
10727
474
Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése a Visegrádi utcában, 1918. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
3199054
10728
474
Friedrich Schick (1902-1976). Lipcsei részlet (Leipzig). Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 17x14 cm
3070119
10729
474
14000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/76). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm
3181564
10730
474
3018513
10731
474
26000
2879468
10732
474
24000
2879469
10733
474
30000
3018655
10734
474
30000
2676540
10735
474
3800
3103568
10736
474
Somló Jenő (1894-?): Vízparti táj (Dunapart?), 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42x27,5 cm
2926004
10737
474
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF