Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Szlabey Zoltán, Zlutain (1956-): Forgás III., 2008. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/5 számozással. 35x35 cm
10726.

Rufpreis:
4 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése a Visegrádi utcában, 1918. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
10727.

Rufpreis:
2 400 HUF

Friedrich Schick (1902-1976). Lipcsei részlet (Leipzig). Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 17x14 cm
10728.

Rufpreis:
2 400 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/76). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm
10729.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10730.

Rufpreis:
4 000 HUF

10731.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10732.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10733.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10734.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10735.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Somló Jenő (1894-?): Vízparti táj (Dunapart?), 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42x27,5 cm
10736.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10737.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF