Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10579.

Rufpreis:
2 000 HUF

10580.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10581.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10582.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olajos György (1953-): Úszótanfolyam csaliknak, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat XI/XV számozással. 19,5×26 cm.
10583.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Olajos György (1953-): Preparáció I., 1982. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/XV számozással. 7,5×10 cm.
10585.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olajos György (1953-), 2 db grafika: Tavasz, 1978-80 körül. Rézkarc, papír, egyik jelzett és "próba" (próbanyomat) felirattal. Paszpartuban. 9,5×6 (x2) cm.
10586.

Rufpreis:
6 000 HUF

Orr András (-): Szélmalmok I, 2008. Litográfa, papír, jelzett, IX/X számozással. 41x24,5 cm
10587.

Rufpreis:
2 800 HUF

Orr András (-): Négyzet I., 2006. Litográfa, papír, jelzett, III/XII számozással. 20x20 cm
10588.

Rufpreis:
1 800 HUF

Orr András (-): Kronológiai tanulmány II, 2007. Aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA II/VI számozással. 20x20 cm
10589.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olajos György (1953-): Asphodelus albus ( Fehér aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 21x12 cm Üvegezett keretben
10590.

Rufpreis:
5 000 HUF

10591.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF