Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2949889
10579
474
3148035
10580
474
55000
3027217
10581
474
75000
3219296
10582
474
15000
3207737
10583
474
Olajos György (1953-): Úszótanfolyam csaliknak, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat XI/XV számozással. 19,5×26 cm. 3207707
10585
474
Olajos György (1953-): Preparáció I., 1982. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/XV számozással. 7,5×10 cm. 3207725
10586
474
Olajos György (1953-), 2 db grafika: Tavasz, 1978-80 körül. Rézkarc, papír, egyik jelzett és "próba" (próbanyomat) felirattal. Paszpartuban. 9,5×6 (x2) cm. 3141432
10587
474
Orr András (-): Szélmalmok I, 2008. Litográfa, papír, jelzett, IX/X számozással. 41x24,5 cm
3136898
10588
474
Orr András (-): Négyzet I., 2006. Litográfa, papír, jelzett, III/XII számozással. 20x20 cm 3134399
10589
474
Orr András (-): Kronológiai tanulmány II, 2007. Aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA II/VI számozással. 20x20 cm 3175410
10590
474
Olajos György (1953-): Asphodelus albus ( Fehér aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 21x12 cm Üvegezett keretben
3175417
10591
474
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF