Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Olajos György (1953-): Növények (cím nélkül), 1980 körül. Írisznyomás, papír, jelzett, próbanyomat. Közepén törésnyommal. 9,5×6 cm.
10592.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bengt Olson (1930-): Absztrakt színes kompozíció. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm
10593.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10594.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Bengt Olson (1930-): Absztrakt kompozíció. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm
10595.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ősz Dénes (1915-1980): Kikötő. olaj, farost, jjl: Ősz. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotú, tisztítást igényel.
10596.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10597.

Rufpreis:
12 000 HUF

10598.

Rufpreis:
12 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Firenzei sikátor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm
10599.

Rufpreis:
3 000 HUF

10600.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): A Tapolca Szigligetnél. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm
10601.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Puha Péter (1954-): Budapesti panoráma. Nyomat, papír, jelzett a hátoldalán. 10x25 cm.
10602.

Rufpreis:
3 000 HUF

10603.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF