Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3073726
10287
474
26000
3108925
10288
474
Hankó Béla (1927-1993): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 24,5×34,5 cm 3108936
10289
474
Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×37 cm
2540654
10290
474
Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Olaj, vászon. keretben. Jelzett. 60x50cm
2967676
10291
474
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 20×13 cm.
3068953
10292
474
Helbing Ferenc (1870-1958): Krisztus, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×19 cm
3073466
10293
474
22000
3155231
10294
474
38000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). Lapszéli apró beszakadással, kis töréssel
3193403
10295
474
19000
Haraszty István (1934-2022): 2 szignált ,,stempli kérvény", nyomat, papír, Haraszty István autográf aláírásával és bélyegzésével, egyiken kis sérüléssel, 19,5 x 10,7 cm
3217465
10296
474
H. Molnár Magda (1935-): Vitorlás a távolban. Olaj, karton, jjl. H. Molnár Magda. Dekoratív fakeretben. 30x42 cm. 3221287
10297
474
Haranghy Miklós (-): Lovas kürttel (Újévi köszöntő, 1998). Filctoll, hártyapapír, jelzett, 26x18,5 cm
2904193
10298
474
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF