Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10262.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Gádor Emil (1911-1998): Vízparti táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10263.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet, 1954. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, fakeretben. 29,5x21 cm.
10264.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Houchard Iván (1921-2015 után): Kalotaszegi függönyterv, 1930-40 körülk. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28,5x22 cm
10265.

Rufpreis:
5 000 HUF

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 42x26 cm
10266.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
10267.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10268.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Haraszty Zsófia (1975-): Törött szivárvány, 2010. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm.
10269.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Halmos Klára (1953-): Kaposvári portálok II., 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/XV számozással. 20x20 cm
10270.

Rufpreis:
2 800 HUF

Halmos Klára (1953-): Nantes, 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/XV számozással, próbanyomat. 25x20 cm
10271.

Rufpreis:
2 800 HUF

10272.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Herman Lipót (1884-1972): Aktok puttóval. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 20x12,5 cm
10273.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF