Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Fiúportré, akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 30×20 cm
10250.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10251.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10252.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10253.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10254.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10255.

Rufpreis:
2 800 HUF

10256.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10257.

Rufpreis:
2 800 HUF

10258.

Rufpreis:
2 800 HUF

10259.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gádor Emil (1911-1998): Őszi táj. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 30×39,5 cm
10260.

Rufpreis:
8 000 HUF

10261.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF