Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10099.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bordás Ferenc (1911-1982): Virágcsendélet. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 31×23 cm
10100.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bolgár József (1928-1986): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra motívumban: Bolgár J. jelezve balra középen: 1953. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotban, tisztítandó, feszítendő.
10101.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10102.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10104.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Madárfiókák, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 29,5x42 cm.
10105.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt és arc, 2003. Akvarell, papír, jelezve középen lent. 29,5x42 cm.
10106.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 2003. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 29,5x42 cm.
10107.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy arcképe, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 42x29,5 cm.
10108.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csikós Miklós (1913 - 1988): Ádám utca. Olaj, karton, jelzett, keretben, kis sérüléssel a képen. 40x50 cm
10109.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Cs. Nagy András (1927-2009): Csendélet. Olaj, kollázs, farost, jelezve balra lent. 65×54 cm
10110.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10111.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF