Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135389
10099
474
26000
3180086
10100
474
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágcsendélet. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 31×23 cm
3136557
10101
474
30000
Bolgár József (1928-1986): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra motívumban: Bolgár J. jelezve balra középen: 1953. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotban, tisztítandó, feszítendő. 2920332
10102
474
3200
3219912
10104
474
3219911
10105
474
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Madárfiókák, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 29,5x42 cm.
3219909
10106
474
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt és arc, 2003. Akvarell, papír, jelezve középen lent. 29,5x42 cm.
3219907
10107
474
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 2003. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 29,5x42 cm.
3219913
10108
474
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy arcképe, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 42x29,5 cm.
3173083
10109
474
9500
Csikós Miklós (1913 - 1988): Ádám utca. Olaj, karton, jelzett, keretben, kis sérüléssel a képen. 40x50 cm
3193962
10110
474
Cs. Nagy András (1927-2009): Csendélet. Olaj, kollázs, farost, jelezve balra lent. 65×54 cm
3110500
10111
474
26000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF