Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987217
10124
474
Czibor Ildikó (1969-): Sommerys, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 2987219
10125
474
Czibor Ildikó (1969-): Tappynor, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 2987231
10126
474
Czibor Ildikó (1969-): Orient. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm. 2596578
10127
474
3140088
10128
474
30000
Csáti Jónás (-): Verekedő disznók (vaddisznók). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3124519
10129
474
4200
Conrád Gyula (1877-1959): Budai Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 18,5×14,5 cm 3061104
10130
474
32000
Cacciola, Enzo (1945 - ): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout
3028052
10131
474
28000
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Bűnbánó Magdolna. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 100x75 cm
2824658
10132
474
36000
ifj. Czene Béla (1911-1999): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 61x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3107217
10133
474
Csonti Zoltán (-): Tanya. Olaj, vászon. Jelzett. 45x57 cm. Dekoratív fakeretben.
3004166
10134
474
26000
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Játszó cicák. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 81x60,5 cm 3144330
10136
474
Damó István (1951-): Mese a lét adta játékról, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, 15/24 számozással. 13x13 (x2) cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF