Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Csergezán Pál (1924-1996): Szélmalom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29 cm
10112.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csikós Tibor (1957-): "Kors II". Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 19,5x15 cm
10113.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csikós Tibor (1957-): Process after foto I. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 13x19,5 cm
10114.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csehi János (1952-1998): Képtelenség (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 16,5×12 cm.
10115.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csehi János (1952-1998): Csavard fel a szőnyeget (karikatúra). Tus, papír, jelzés nélkül. 15,5×9 cm.
10116.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csikós Tibor (1957-): Bohóc ruhái (clown's clothes). Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 24x17,5 cm
10117.

Rufpreis:
2 800 HUF

Roland Coudon (1897-1954), francia festő: Coppet, Franciaország. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm.
10118.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 29,5×43 cm
10119.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csáji Attila (1939-2025): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
10120.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

10121.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csuk Jenő (1887-1927): Szarvasmarhák a nagyerdőben. Szén, papír. Jelzett. 21×25 cm Üvegezett fakeretben.
10122.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Téli táj, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 25,5×35 cm
10123.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF