Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214690
10112
474
Csergezán Pál (1924-1996): Szélmalom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29 cm 3143497
10113
474
Csikós Tibor (1957-): "Kors II". Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 19,5x15 cm
3133727
10114
474
Csikós Tibor (1957-): Process after foto I. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 13x19,5 cm
3192594
10115
474
Csehi János (1952-1998): Képtelenség (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 16,5×12 cm.
3192600
10116
474
Csehi János (1952-1998): Csavard fel a szőnyeget (karikatúra). Tus, papír, jelzés nélkül. 15,5×9 cm. 3140862
10117
474
Csikós Tibor (1957-): Bohóc ruhái (clown's clothes). Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 24x17,5 cm 3164076
10118
474
38000
Roland Coudon (1897-1954), francia festő: Coppet, Franciaország. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm.
3160653
10119
474
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 29,5×43 cm
2993631
10120
474
360000
Csáji Attila (1939-2025): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
3160843
10121
474
Csulak Elemér (1887-?): (...) fák. Rézkarc, papír. Jelzett Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 15×24 cm 3199060
10122
474
Csuk Jenő (1887-1927): Szarvasmarhák a nagyerdőben. Szén, papír. Jelzett. 21×25 cm Üvegezett fakeretben.
3161991
10123
474
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Téli táj, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 25,5×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF