Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10553.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 2001. Litográfia, papír, jelzett, 9/13 számozással, 26×16 cm
10555.

Rufpreis:
6 000 HUF

Novák Lajos (1927-1989): Jéghordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben. 30x38 cm
10556.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nándory Sándor (működött a XX. sz. elején) : Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított. Apró sérülésekkel. 60x80 cm
10557.

Rufpreis:
10 000 HUF

10558.

Rufpreis:
1 800 HUF

10559.

Rufpreis:
1 800 HUF

10560.

Rufpreis:
1 800 HUF

10561.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

10563.

Rufpreis:
12 000 HUF

10564.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10565.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidék. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 13x8,5 cm
10566.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF