https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3038442
10553
474
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26,5x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3141785
10555
474
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 2001. Litográfia, papír, jelzett, 9/13 számozással, 26×16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3193484
10556
474
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Novák Lajos (1927-1989): Jéghordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben. 30x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202562
10557
474
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nándory Sándor (működött a XX. sz. elején) : Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított. Apró sérülésekkel. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103552
10558
474
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. kartonra kasírozva. 23x17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3038084
10559
474
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült üveg mögött. 26,5x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103582
10560
474
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 11,5x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144853
10561
474
0
110000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Chewing. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 58x58 cm. / oil on canvas, signed lower left and on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
3130337
10563
474
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerekek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31,5×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3140092
10564
474
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nowinsky Jenő (1884-?): Hazafelé. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátolfalán budapesti Új Szalon kissé töredékes raglapjával. Javított. Dekoratív fakeretben, 60x70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3130339
10565
474
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Ferenc (1892-1970): Kutya, 1910. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, apró lapszéli sérüléssel, 28,5×16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3134632
10566
474
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidék. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 13x8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse