Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Mészáros Marianna (1963-): Evangélikus templom, Kecskemét, Milleniumi sorozat 3., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 15×11 cm
10527.

Rufpreis:
3 000 HUF

10528.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10529.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Mészáros Jenő (1883-?): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm
10530.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Magén István (1950-): A csernobili (...). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 15/30, foltos, üvegezett fakeretben, 59x41,5 cm
10531.

Rufpreis:
6 000 HUF

10532.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10533.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10534.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10535.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10536.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, feltekerve, d: 32,5 cm
10537.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm
10538.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF