Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3127570
10824
474
3201513
10825
474
Urbán Sándor (1965-): Balfi memento, 1944. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 40×65 cm
3201501
10826
474
Urbán Sándor (1965-): Erdélyi házikó. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×50 cm
2971894
10827
474
15000
3164640
10828
474
11000
3181350
10829
474
44000
Udvary Pál (1900-1987): Balatonfüred 40 éve. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm
3161452
10830
474
Vákár Tibor (1908 - 2002 ): Csíkszereda. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 17x25 cm
3220423
10831
474
Varga Mátyás (1910-2002): Krisztus, 1938. Linómetszet, papír. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 52x50 cm.
3220429
10832
474
9500
Varga Mátyás (1910-2002): össz. 4 db városrészlet és tájkép, közte 1 db tájkép. Monotípia, papír. Mindegyik jelzett, a hátoldalán részben autográf felirattal. 30x40 cm. Paszpartuban 3220442
10833
474
9500
Varga Mátyás (1910-2002): össz. 3 db tájkép (2 db Rómaifürdő, 1 db Martonvásár), 1947-53 körül. Akvarell, papír. Mindegyik jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 23x36 és 30x36 cm közötti méretekben. Paszpartuban. 3220459
10834
474
Varga Mátyás (1910-2002): Alvó hölgy portréja, 1965. Akvarell, papír. Jelzett. 31,5x45 cm. Lapszélén paszpartuzás nyomaival. 3220466
10835
474
9500
Varga Mátyás (1910-2002): Cél előtt (vitorlások), 1965. Monotípia, papír. Jelzett. 38x57,5 cm. Paszpartuban, hátoldalán autográf felirattal és töredékes Műcsarnok raglappal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF