Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10824.

Rufpreis:
4 000 HUF

Urbán Sándor (1965-): Balfi memento, 1944. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 40×65 cm
10825.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Urbán Sándor (1965-): Erdélyi házikó. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×50 cm
10826.

Rufpreis:
8 000 HUF

10827.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10828.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Udvary Pál (1900-1987): Balatonfüred 40 éve. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm
10829.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Vákár Tibor (1908 - 2002 ): Csíkszereda. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 17x25 cm
10830.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Krisztus, 1938. Linómetszet, papír. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 52x50 cm.
10831.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Varga Mátyás (1910-2002): össz. 4 db városrészlet és tájkép, közte 1 db tájkép. Monotípia, papír. Mindegyik jelzett, a hátoldalán részben autográf felirattal. 30x40 cm. Paszpartuban
10832.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Varga Mátyás (1910-2002): össz. 3 db tájkép (2 db Rómaifürdő, 1 db Martonvásár), 1947-53 körül. Akvarell, papír. Mindegyik jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 23x36 és 30x36 cm közötti méretekben. Paszpartuban.
10833.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Varga Mátyás (1910-2002): Alvó hölgy portréja, 1965. Akvarell, papír. Jelzett. 31,5x45 cm. Lapszélén paszpartuzás nyomaival.
10834.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Cél előtt (vitorlások), 1965. Monotípia, papír. Jelzett. 38x57,5 cm. Paszpartuban, hátoldalán autográf felirattal és töredékes Műcsarnok raglappal.
10835.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF