Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3209764
10836
474
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 20,5×18 cm 3209758
10837
474
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 23×18 cm
3143228
10838
474
3143515
10839
474
Véssey Gábor (1948-): No life (...), 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 31×25 cm 3194005
10840
474
Váci András (1928-1989): A nép szétnéz saját országában (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 3154634
10841
474
Varga Mátyás (1910-2002): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli szakadásokkal, kisebb foltokkal, feltekerve, 39x30 cm
3220805
10842
474
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39,5 cm 3220801
10843
474
Varga Nándor Lajos (1895-1978): A Budai Vár a Gellért-hegy felől. Rézkarc, papír, jelzett, 30×39 cm 3217864
10844
474
Vystup József (-), 2 db grafika: Gótika és illusztráció. Rézkarc ("Gótika"), tus ("illusztráció"), papír, mindkettő jelzett. 12x7 és 17,5x8 cm. Üvegezett fakeretben.
3214826
10845
474
19000
Veress Zoltán (1868-1935):Táborozók. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben. 40x50 cm
3214820
10846
474
Veress Zoltán (1868-1935): A kocsmában. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben 50x40 cm
3214829
10847
474
Veress Zoltán (1868-1935): Vihar előtt. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben. 40x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF