https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3128915
10812
474
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Torda Gyuláné (-): Élet a földeken, akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139961
10813
474
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Turcsán Miklós (1944-): Tavasz. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 29,5x33,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3148248
10814
474
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3136229
10815
474
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Imre (1929-2004): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok etikett, sérült, képszerte festék pergés. 51x61 cm, nincs keret.
Das Lot is nicht erreichbar
3135894
10816
474
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Bika. Monotípia, tus, papír, jjl.: Tahi-Tóth 955. 32x44 cm, keretben, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2967120
10817
474
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 9x15,5 cm / pencil on paper, signed, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
3145309
10818
474
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ulrichs, Timm (1940-): Körök (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent, számozva balra lent: 53/100, 62x44 cm. Hátoldalán kisebb felületi sérülésekkel (korábbi paszpartuzás nyomaival) / Ulrichs, Timm (1940-): Untitled. Silkscreen on paper, signed lower right, numbered 53/100 lower left, 62x44 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219899
10819
474
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Szakállas férfi portréja. Olaj, vászon, jelzés énlkül. Vakkeret nélkül. 30,5x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219898
10820
474
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Piros nyakkendős úr portréja. Olaj, vászon, jelzett. Vakkeret nélkül, apró felületi sérülésekkel. 40,5x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219895
10821
474
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Piros sapkás hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, apró felületi sérülésekkel. 46x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219893
10822
474
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Napfényes kert. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 33,5x45,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3127579
10823
474
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Arckép. Akvarell, papír, jelzett. 18,5×15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse