Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10812.

Rufpreis:
5 000 HUF

10813.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10814.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10815.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10816.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 9x15,5 cm / pencil on paper, signed, framed.
10817.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10818.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Ujváry Lajos (1925-2006): Szakállas férfi portréja. Olaj, vászon, jelzés énlkül. Vakkeret nélkül. 30,5x26,5 cm
10819.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Piros nyakkendős úr portréja. Olaj, vászon, jelzett. Vakkeret nélkül, apró felületi sérülésekkel. 40,5x30,5 cm
10820.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Piros sapkás hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, apró felületi sérülésekkel. 46x35 cm
10821.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Napfényes kert. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 33,5x45,5 cm
10822.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10823.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF