Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Szalay Miklós (1972-): Mindenütt az én tojásaim hevernek, 2002. Papírmetszet, papír, jelzett, 2/6 számozással. 20x20 cm
10788.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szalay Miklós (1972-): Nem egyértelműen, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 6/7 számozással. 30x24 cm
10789.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szigeti András (1972-): Risiko Tours since 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 14/8 számozással, 27x41 cm
10790.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szőcs Géza (1967-): Olvashatatlan címmel. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 40x29 cm
10791.

Rufpreis:
2 800 HUF

10792.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10793.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Csak a zene van. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 92x72 cm.
10794.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Szilágyi Imre (1942-): Formák. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró törésnyommal. 45,5x49,5 cm
10795.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 49,5x45 cm
10796.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Gémeskút. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli. részben a nyomatot is érintő szakadásokkal. 60x45 cm
10797.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tavaszy Noémi (1927-2018). 3 db fém nyomódúc, mindegyik jelzett a dúcon, 12×8,5 cm és 18x9 cm.
10798.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tilless Béla (1932-2018): Formák (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Kartonra kasírozva. 15x10 cm
10799.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF