Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3134136
10788
474
Szalay Miklós (1972-): Mindenütt az én tojásaim hevernek, 2002. Papírmetszet, papír, jelzett, 2/6 számozással. 20x20 cm 3134130
10789
474
Szalay Miklós (1972-): Nem egyértelműen, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 6/7 számozással. 30x24 cm 3142772
10790
474
Szigeti András (1972-): Risiko Tours since 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 14/8 számozással, 27x41 cm 3138530
10791
474
Szőcs Géza (1967-): Olvashatatlan címmel. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 40x29 cm
3062878
10792
474
Szentpály Zoltán (?-?): Csendélet. Olaj, váson, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 32,5×39 cm
3182543
10793
474
Szabó Ágnes (1940-): Kavalkád (cím nélkül), 1976. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent. 39x24,5 cm
3179154
10794
474
34000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Csak a zene van. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 92x72 cm.
3145681
10795
474
Szilágyi Imre (1942-): Formák. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró törésnyommal. 45,5x49,5 cm 3145682
10796
474
Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 49,5x45 cm
3145683
10797
474
Szilágyi Imre (1942-): Gémeskút. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli. részben a nyomatot is érintő szakadásokkal. 60x45 cm 3219321
10798
474
Tavaszy Noémi (1927-2018). 3 db fém nyomódúc, mindegyik jelzett a dúcon, 12×8,5 cm és 18x9 cm.
3219405
10799
474
3800
Tilless Béla (1932-2018): Formák (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Kartonra kasírozva. 15x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF