Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10490.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10491.

Rufpreis:
6 000 HUF

10492.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10493.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, fa, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 63x50 cm
10494.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
10

Moldvai Krajna János (1875-1945): Tanya gémeskúttal. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm.
10496.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mészáros Wivien (1966-): Vízesés. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 30x40 cm
10497.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mokos József (1892-1972): Esteledik a Comói-tó partján. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 44x33 cm.
10498.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10499.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10500.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Milan Dobes (1929-): Rózsaszín kompozíció (cím nélkül), 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. 48x50 cm
10501.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10502.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF