https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3149167
10490
474
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Legány Zoltán (1911-1993): Görömböly-Tapolca, 1968. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 22×32,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047386
10491
474
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lampért András (1911-1971): Budapesti részlet, 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartu széle kissé foltos 28×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136329
10492
474
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lévay István: Idős pár. Akvarell, papír, jbl: Lévay István 1958. 29,5x 21 cm, keretben, keret sérült, javítható.
Das Lot is nicht erreichbar
3214267
10493
474
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Angyal, vázlat. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 17x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219393
10494
474
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, fa, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 63x50 cm 3217478
10496
474
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Moldvai Krajna János (1875-1945): Tanya gémeskúttal. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm. 3166499
10497
474
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mészáros Wivien (1966-): Vízesés. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3184342
10498
474
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mokos József (1892-1972): Esteledik a Comói-tó partján. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 44x33 cm. 3183510
10499
474
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mokos József (1892-1972): Bódvarákói rét. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 42x46 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3093500
10500
474
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
Das Lot is nicht erreichbar
3167913
10501
474
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Milan Dobes (1929-): Rózsaszín kompozíció (cím nélkül), 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. 48x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2875558
10502
474
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (18/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (18/40)
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse