https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2877064
10641
474
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rupert Rosenkranz (1908-1991), 2 db mű: Párizsi részlet, Arc de Triomphe és mecset, 1954. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 39x29 cm. / Rupert Rosenkranz (1908-1991), German painter, 2 pcs of artwork: Paris, Arc de Triomphe and mosque, 1954. Watercolour on paper, signed. In passepartout. 39x29 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2942675
10642
474
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rippl-Rónai József (1861-1927): Disznóvágás 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
Das Lot is nicht erreichbar
2704586
10643
474
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Alakok. Szén, hártyapapír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40,5x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3200640
10644
474
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 29,5x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750417
10645
474
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3191125
10646
474
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Talány (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (9/10). Lapszéli apró szakadásokkal. 29x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3068843
10647
474
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje kissé sérült, 40x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3178510
10648
474
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Angelo Ranzi (1930-2019): Villa. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap alja foltos, 18x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750418
10649
474
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3218635
10650
474
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Reich Károly (1922-1988): Reggel (női akt). Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott (12/125), hátoldalán kiállítási raglappal, üvegezett fakeretben, 30×21 cm 3110170
10651
474
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác József (-), 2 db mű: Gesztusok, 1982. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. 35x25 cm 3209887
10652
474
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse