Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3148455
10616
474
4600
Patrick Filhol (-), francia művész: Alakok (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány 2 etat epreuve d'artiste jelzéssel. 35x49 cm
2890435
10617
474
Prihoda István (1891-1965): Vidám társaság. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21,5x30,5 cm 3118497
10618
474
120000
Pinczehelyi Sándor (1946-): Szélkiáltó, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/25), Pinczehelyi Sándor autográf ajándékozási soraival 1986-ból. Mindössze 25 példányban készült sokszorosított grafika a művész PFZ (piros, fehér, zöld) korszakából! 45,5x65 cm. Lapszéli kisebb szakadásokkal, gyűrődésekkel./ serigraphy on paper, signed, numbered (5/25), with autograph dedication by the artist.
3218194
10619
474
Pásztor Gábor (1933-2012): Szent István. Rézkarc, papír, jelzett, ázásnyommal, 39,5×29,5 cm 3218192
10620
474
Pásztor Gábor (1933-2012): Hunyadi János. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29,5 cm
3219255
10621
474
Porubszky István (1931-2016): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett. Fakeretben. 42x31,5 cm.
3219358
10622
474
Pejacsevich Jolán grófnő (1860 k.-): Vitorlás. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, antik, kissé sérült fakeretben. 15x11 cm 3220012
10623
474
Pirk János (1903-1989): Szatmári emlék. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, hullámos, 20×25 cm 3220324
10624
474
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 26×35 cm. 3142475
10626
474
80000
2867474
10627
474
160000
3182370
10628
474
Pálfalvi János (1934- ): Mecseki táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF