Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Patrick Filhol (-), francia művész: Alakok (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány 2 etat epreuve d'artiste jelzéssel. 35x49 cm
10616.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10617.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pinczehelyi Sándor (1946-): Szélkiáltó, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/25), Pinczehelyi Sándor autográf ajándékozási soraival 1986-ból. Mindössze 25 példányban készült sokszorosított grafika a művész PFZ (piros, fehér, zöld) korszakából! 45,5x65 cm. Lapszéli kisebb szakadásokkal, gyűrődésekkel./ serigraphy on paper, signed, numbered (5/25), with autograph dedication by the artist.
10618.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Pásztor Gábor (1933-2012): Szent István. Rézkarc, papír, jelzett, ázásnyommal, 39,5×29,5 cm
10619.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pásztor Gábor (1933-2012): Hunyadi János. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29,5 cm
10620.

Rufpreis:
2 800 HUF

Porubszky István (1931-2016): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett. Fakeretben. 42x31,5 cm.
10621.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pejacsevich Jolán grófnő (1860 k.-): Vitorlás. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, antik, kissé sérült fakeretben. 15x11 cm
10622.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pirk János (1903-1989): Szatmári emlék. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, hullámos, 20×25 cm
10623.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 26×35 cm.
10624.

Rufpreis:
3 000 HUF

10626.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10627.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Pálfalvi János (1934- ): Mecseki táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5x14 cm
10628.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF