Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3201378
10464
474
Keszthelyi Magdolna (-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x70 cm
3198450
10465
474
Kádár Katalin (1951-): Alkony (Balatoni vitorlások). Színes rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 19x10 cm 3195059
10466
474
90000
Patricia Kleyman (1965-): Elegáns hölgy. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 81x65 cm
3138235
10467
474
Kádár Katalin (1951-): Hasíték. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba/4. számozással, 20x29,5 cm 3140997
10468
474
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/6 számozással. 19x28 cm 3133586
10469
474
Katona Kata (1942-): Álom-idő IV. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII/XV. számozással. 26x17,5 cm
3221229
10470
474
50000
Lóránt János Demeter (1938-): Virágok vázában. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Lóránt János Demeter autográf feliratával és Debreceni Műhely címkéjével. Dekoratív fakeretben. 50x75 cm 3218186
10471
474
László Gyula (1910-1998): Kerítésnél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/100), 30×19,5 cm
3024144
10473
474
Luc Etienne (1953-): A pas de loup, 1990. Négyszínű fametszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A.. 10x15 cm 3145239
10474
474
22000
Lonovics László (1951-): Szögletes forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31x31 cm
3214680
10475
474
14000
Lukács Tibor (1960): Szentendrei panoráma. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (32/100. Paszpartuban. 16,5x38 cm. 2968216
10476
474
30000
Lux Antal (1935-): Hullámos horizont, 1973. Színes szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat (Probedruck). 35x33 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF