Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10478.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA X./XV. számozással, 33×19,5 cm
10479.

Rufpreis:
2 800 HUF

Legány Zoltán (1911-1993): Neszebár, Bulgária, 1970. Akvarell, filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 19×26 cm / waterolour and felt pen on paper, signed, mounted on cardboard
10480.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ligeti Miklós (1982) 18 db grafika. vegyes technika, papír vegyesen jelzett és jelzés nélkül 50x70 cm-ig
10481.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10482.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10483.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10484.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10485.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lobkovitz Eleonóra (-): össz. 7 db dekoratív-geometrikus terv. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. 2 db papírlapra kasírozva. 11x15 és 12x17 cm körüli méretekben.
10486.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lobkovitz Eleonóra (-): 10 db grafika (álló női aktok, csendéletek, épületeke stb.). Tus vagy monotípia, papír. Jelzés nélkül. Klf. méretekben
10487.

Rufpreis:
1 800 HUF

10488.

Rufpreis:
8 000 HUF

10489.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF