https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3119917
10478
474
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 1/30. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art mű, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta. Gyűjtői ritkaság, a 30 számozott példányból az első! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 1/30. 40x46 cm . Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
Das Lot is nicht erreichbar
3138039
10479
474
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA X./XV. számozással, 33×19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3200679
10480
474
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Legány Zoltán (1911-1993): Neszebár, Bulgária, 1970. Akvarell, filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 19×26 cm / waterolour and felt pen on paper, signed, mounted on cardboard 3193503
10481
474
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ligeti Miklós (1982) 18 db grafika. vegyes technika, papír vegyesen jelzett és jelzés nélkül 50x70 cm-ig
Das Lot is nicht erreichbar
3165398
10482
474
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ligeti Miklós (1982-): Mellékút, 2005. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpédány EA. 23x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2421690
10483
474
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Hős macskával. Szitanyomat, papír, jelzett. számozott (4/6), üvegezett keretben, 37×27 cm 3006822
10484
474
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
László Elemér (1931-2022): Mária fogantatása. Olaj, farost, jelzett. 50x40 cm Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2937647
10485
474
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Losonci Lilla (1930-): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3183827
10486
474
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lobkovitz Eleonóra (-): össz. 7 db dekoratív-geometrikus terv. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. 2 db papírlapra kasírozva. 11x15 és 12x17 cm körüli méretekben.
Das Lot is nicht erreichbar
3183750
10487
474
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lobkovitz Eleonóra (-): 10 db grafika (álló női aktok, csendéletek, épületeke stb.). Tus vagy monotípia, papír. Jelzés nélkül. Klf. méretekben
Das Lot is nicht erreichbar
3183785
10488
474
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lobkovitz Eleonóra (-): 16 db illusztráció (női katonák, utazás vonaton stb.). Tus, papír. Jelzés nélkül. 16x11 cm körüli méretekben.
Das Lot is nicht erreichbar
3006815
10489
474
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
László Elemér (1931-2022): Szent István. Olaj, farost, jelzett. 70x50 cm Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse