Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3136660
10323
474
44000
3215296
10324
474
24000
Kovács Péter (1943-2019). Lény (cím nélkül). Ceruza, papír, jelzés nélkül. 20,5x14 cm
3217859
10325
474
4400
Kondor Béla (1931-1972): Megbeszélés, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15,5×8 cm 3217863
10326
474
4400
Kondor Béla (1931-1972): Flört, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15,5×8 cm 3217849
10327
474
4400
Kondor Béla (1931-1972): Kocsmában, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15,5×8 cm 3217846
10328
474
4400
Kondor Béla (1931-1972): Vízi csata, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15,5×8 cm 3145778
10329
474
3800
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
3215297
10330
474
24000
Kovács Péter (1943-2019). Lény (cím nélkül). Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üveg mögött. 20x14 cm
3217901
10331
474
3200
Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Tánc, linó, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 16×11,5 cm 3214265
10332
474
Kotász Károly (1872-1941):Kunyhó. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 19x20 cm
3214323
10333
474
Kardos János (1946-2018): Kompozíció. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 52x69 cm 3221270
10334
474
30000
Keleti Jenő (1920-1998): Rózsás csendélet, 1975. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a békéscsabai Munkácsy Teremben rendezett kiállításon 1976-ban. Dekoratív keretben, 60×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF