Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10604.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Pituk József Viktórián (1906-1991): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 48,5×32,5 cm
10605.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pituk József Viktórián (1906-1991): Lovakra támadó oroszlán. Rézkarc, papír, jelzett, 26×47 cm
10606.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10607.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10608.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10609.

Rufpreis:
4 000 HUF

10610.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Vízparti erdélyi táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm
10611.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×38 cm
10612.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Vegyes technika, vászon, jelezve a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: https://www.pafart.com/archive/works2015/ 110×70 cm. / Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Mixed technique on canvas, signed on the reverse. 110×70 cm. Reproduced on the artist's homepage: https://www.pafart.com/archive/works2014/ KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10613.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Pinczehelyi Sándor (1946-): Cím nélkül, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, 40x30 cm. / serigraphy on paper, signed
10614.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10615.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF