Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3101451
10604
474
36000
3164094
10605
474
Pituk József Viktórián (1906-1991): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 48,5×32,5 cm
3149127
10606
474
5500
Pituk József Viktórián (1906-1991): Lovakra támadó oroszlán. Rézkarc, papír, jelzett, 26×47 cm 3135910
10607
474
40000
3135640
10608
474
48000
2820801
10609
474
3214726
10610
474
46000
3214720
10611
474
50000
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Vízparti erdélyi táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm
3215273
10612
474
6500
Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×38 cm
3092966
10613
474
200000
Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Vegyes technika, vászon, jelezve a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: https://www.pafart.com/archive/works2015/ 110×70 cm. / Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Mixed technique on canvas, signed on the reverse. 110×70 cm. Reproduced on the artist's homepage: https://www.pafart.com/archive/works2014/ KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3145281
10614
474
55000
Pinczehelyi Sándor (1946-): Cím nélkül, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, 40x30 cm. / serigraphy on paper, signed 3083560
10615
474
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF