Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Salamon György (1948-): Vízparti pihenő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 52x74,5 cm
10751.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (VI/VIII), 28×21,5 cm
10752.

Rufpreis:
2 800 HUF

10753.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10754.

Rufpreis:
12 000 HUF

10755.

Rufpreis:
12 000 HUF

10756.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10757.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

10758.

Rufpreis:
6 000 HUF

10759.

Rufpreis:
3 000 HUF

10760.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10761.

Rufpreis:
12 000 HUF

10762.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF